Küreselleşen dünyamızda pazarlama faaliyetlerinin hız kazanması, ithalat ve ihracatın sıklaşması ulaştırma sektörünü önemli bir noktaya getirmiştir. Sağlam bir dağıtım ağı ile tüm dünyaya ürün satışının mümkün olduğu bugün, satışı gerçekleşen ürünün doğru zamanda doğru yerde olması hem alıcı hem de satıcı tarafından büyük önem taşımaktadır. Aliağa'nın en eski kooperatifinin başında görevime devam ederken hem sektörü hem de kooperatifimizi daha iyi yerlerde görebilmek adına çalışıyorum. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına sektörde ki gelişmelerin ve yeniliklerin takipçisi olan kooperatifimizin sektöründe lider referansları bulunmaktadır.

Kooperatifimiz 08.03.1978 tarihinde 7 kurucu üye tarafından Kültür Mahallesi Cami Sokak No: 7 İzmir'in Aliağa ilçesinde kurulmuştur. Kooperatifimizin amaç ve konuları ortaklarımızın taşıma işlerini pazarlamak, ortaklarımızın meslekleriyle ilgili yedek parça vesaire araç ve gereçlerini imal ve tedarik etmek, taşıma işleriyle ilgili tesisler kurmak, kooperatifin amaçlarının geçekleşmesine yarayacak teşekküllere katılmak, ortaklarının işleriyle ilgili sigorta acenteliği yapmak, ortaklarına eğitim ve istihbarat hizmetleri yönünden yardımcı olmak, kooperatifçilik anlayışı ve kültürünün ortaklarına eğitimde faydalı ve yardımcı olmak, kurulmuş veya kurulacak taşıma kooperatifleri birliğine girmek amacıyla kurulmuş Aliağa ilçesinin en eski nakliye kooperatifidir. 77 damperli araçla 24 saat hizmetle aylık ortalama 500 bin ton nakliye ve taahhüt işi yapmaktayız.

1974 Aliağa doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 1990 yılından bu yana sektörün içerisindeyim. 26.04.2008 tarihinde yapılan olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı seçildim ve halen göreve devam etmekteyim.